top of page
PHOTO-2024-02-16-13-45-26_edited.jpg

Bc. Veronika Šedivá, MBA

Poznejte Veroniku Šedivou - vysoce kvalifikovanou manažerku a úspěšnou podnikatelku, která má za sebou bohaté pracovní zkušenosti jako ředitelka několika různých firem, manažerka i jako koučka generálních a obchodních ředitelů. S Veronikou Šedivou na vaší straně získáte nejen kvalitní podporu v řízení svých emocí a osobního růstu, ale také strategického poradenství pro dosažení firemních cílů a úspěchu.

Veroničin příběh

Veronika je dynamická profesionálka s bohatými zkušenostmi a širokým spektrem dovedností. S pracovními začátky jako lektorka business English v korporátním prostředí a později metodik jazykové školy, se Veronika rychle etablovala jako výjimečná osobnost s vášní pro komunikaci a rozvoj. Její kariéra se rozvinula do mnoha oblastí, od tlumočení a překladatelství až po založení neziskové organizace TancProjekt z.s., která se věnovala podpoře moderního tance a kultury.

 

Jako koučka generálních a obchodních ředitelů společností v oblasti FMCG získala Veronika neocenitelné vhledy do firemního prostředí a strategického myšlení. Její vášeň pro osobní růst a podpora komunity ji vedla k řízení seberozvojových seminářů pod značkou Cesty Transformace, kde spolupracovala se zahraničními lektory a inspirátory.

 

Není divu, že Veronika neustále hledá nové výzvy a rozšiřuje své pole působnosti. Po úspěšném pobytu v Anglii jako manažerka provozu společnosti Lets Unlimited se zapojila do řízení masážního centra Tantra masáže Praha  a stala se jednatelkou společnosti transcenDENT sro, kde se zaměřuje na celostní péči a inovace ve stomatologii.

 

S Veronikou Šedivou získáte nejen odbornici s bohatými zkušenostmi, ale také inspirativního vůdce, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů a objevit váš plný potenciál.

Kontakt

+420 777 009 823

bottom of page