top of page
DSC_1156_edited_edited.png

Martin Petro

Představujeme vám Martina Petro, muže, jehož cesta životem je plná dobrodružství, úspěchů a nezdolného ducha. S více než sedmi lety pracovních zkušeností v Anglii, roční stáží v USA a úspěchy v oblasti sportu se Martin stal vzorem úspěchu a vytrvalosti.

Martinův příběh ... 

Martin začínal svou cestu v Southampton, kde, při práci pro společnost Cooper Vision získal své první pracovní zkušenosti. Postupem času se vypracoval na manažera regionální pobočky Burger King v Portsmouth, a dále pokračoval jako manažer kavárny Cafe Nero v Oxfordu. Jeho nejdéle trvajícím pobytem v Anglii bylo působení v Oldbury, nedaleko Birminghamu, kde získával cenné manažerské dovednosti v MS Contracts Limited.

Avšak Martinův životní příběh nekončí jen pracovními úspěchy. Jeho vášeň pro bodybuilding ho dovedla k neuvěřitelnému úspěchu - titulu Mistra Světa v naturální kulturistice. S odhodláním a vytrvalostí se vypracoval až na vrchol, a to nejen v profesním, ale i sportovním světě.

Z Anglie se Martin vydal na cestu do Spojených států Amerických a nakonec zakotvil v Praze, kde se připojil k renomované společnosti Centrum Integrity s.r.o. Jeho bohaté zkušenosti a nadšení pro úspěch přináší novou dynamiku do naší firmy a inspiruje nás všech k dosahování nových vrcholů.

Martin svým příběhem dokazuje, že kombinace tvrdé práce, cílevědomosti a vášně může vést k úspěchu, ať už na pódiu kulturistiky nebo v korporátním světě. Jsme hrdí, že vám můžeme představit tohoto výjimečného muže a jeho jedinečný příběh.

Kontakt

+420 720 310 543

bottom of page