top of page
DSC_4148 kopie_edited.jpg

Bc. Michaela Lynnnette Torstenová, MBA

Michaela Lynnette Torstenová, zakladatelka společnosti Centrum Integrity s.r.o., je zkušenou psychoterapeutkou, manažerkou a koučkou. Její jedinečná kombinace dovedností a znalostí umožňuje poskytovat špičková školení a kurzy v oblasti obchodu, marketingu a dalších klíčových aspektů podnikání pro firmy.

O mě ...

Michaela Lynnette Torstenová, absolventka studia sociální práce, výcviku gestalt psychoterapie, s MBA z University of New York in Prague, je jedinečnou lektorkou, spojující poznatky z obou světů - lidské psychiky a obchodu. S bohatými zkušenostmi ve vedení vlastní firmy v Praze se vydala na cestu poznání a žila několik let ve Spojených státech Amerických, kde prohloubila své znalosti a zkušenosti, stejně, jako znalost anglického jazyka.

Od roku 2017 se Michaela věnuje poskytování obchodního koučinku a školení pro firmy, kde kombinuje své znalosti z oblasti psychoterapie s obchodním know-how. Její jedinečný přístup spojuje porozumění lidské psychice s efektivními obchodními strategiemi, pomáhajícími firmám dosáhnout svých cílů a maximalizovat svůj potenciál.

Vyberte si Michaelu jako svou mentorku a objevte sílu propojení psychoterapie a obchodu. S Michaelou je každý krok směrem k vašim obchodním cílům podpořen znalostmi, zkušenostmi a neustálým osobním rozvojem.

Kontakty

+420 774 773 772

bottom of page